توکل بر خدا ، کار تیمی ، مسئولیت پذیری ، انجام درست کار درست
Behshahr Industrial Group Investment Company
 مدیریت یاران توسعه بهشهر

شرکت مدیریت یاران توسعه بهشهر (سهامی خاص) در تاریخ 01/10/1383 توسط شرکت سرمایه گذاری پس انداز کارکنان گروه توسعه صنایع بهشهر تهران و کانون بازنشستگان گروه توسعه صنایع بهشهر تأسیس و تحت شماره 237234 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید، شرکت از تاریخ 27/02/1384 با خرید ماشین آلات چاپ شرکت پاکسان پا به عرصه تولید گذاشت و تأمین کلیه جعبه های مصرفی پاکسان را برعهده گرفت.

شرکت پاکسان در خردادماه 1388 کلیه سهام شرکت مدیریت یاران توسعه بهشهر را خریداری نمود. این شرکت توانسته با عنایت به پروردگار و کمک همکاران و متخصصین داخلی ورنی پایه آب را جایگزین ورنی روغنی که مضراتی در پی داشت، نماید، مضاف بر اینکه ورنی پایه آب از نظر مانده گاری رنگ روی جعبه های چاپ شده دوام بیشتری داشته و از پریدگی رنگ جعبه در اثر تابش نور خورشید در قفسه های سوپر مارکتها جلوگیری می‌کند.

در سال جاری جهت بالا بردن کیفیت ظاهری انواع جعبه ، سیستم ورنی (یو وی) را با همان ماشینهاز قدیمی راه اندازی نموده و در حال حاضر انواع جعبه های شکیل با لوگوی برجسته در این واحد تولید می‌شود. استراتژی شرکت جهت حفظ و تداوم تولید و افزایش کیفیت چاپ، خرید یکدستگاه ماشین چاپ 5 رنگ می‌باشد تا به بهترین کیفیت چاپ دسترسی پیدا کنیم. شرکت هم اینک با 48 نفر پرسنل در دو شیفت کاری به فعالیت خود ادامه می‌دهد.